AKSESUARLAR

1- Aksesuarlarda Doğal Taş Kullanımı

Doğal taş, tarih boyunca pek çok projenin göz önünde bulunan yapı malzemesi olmuştur. Doğal taş; benzersiz renkli damarlara ve de birbirinden farklı renk kombinasyonlarına sahiptir. Esnek ince doğal taş teknolojisi ile birlikte artık her ortama ve aksesuara, kolayca uyum sağlayabilir ve çok kullanışlıdır. Doğal taş, çok yönlü olduğundan; aksesuarlarda kullanım alanı çok geniştir. Çeşitli ufak aksesuarlardan, hediyelik ve dekoratif eşyalara hatta cep telefonu kaplamasına kadar birçok yerde kullanılır. Beyaz, açık gri, bej, siyah, sarı tonlar ve kahverengi tonları; en favori renklerdir.

Esnek ince doğal taşlar aksesuarlara ışıltı ve zarafet katarken, yüzeyi ise, sadelik ve minimalizm hissi verir. Aynı zamanda aksesuarlarda uzun ömürlülük ve dayanıklılık sağlar. Kullanışlı oluşuyla ve özellikle görsel estetiğiyle, dikkat çeker. Aksesuarlarda doğal taş kaplama göze hoş gelen görüntüsüyle, oldukça yaygın olarak tercih edilmektedir. Zerafeti ve uzun ömrüyle bu aksesuarları, severek yıllarca kullanabilirsiniz. Modern bir hava yakalamak için, özellikle koyu renkleri tercih edebilirsiniz. Sade bir görünüm istiyorsanız, çok açık renklerde kaplamalar tercihleriniz arasında olmalıdır.

 

doğal taş kaplama aksesuarlar taş kaplama firmaları taş kaplama fayans taş kaplama fiyatları istanbul taş kaplama fiyatları izmir taş kaplama fiyatları ankara kaplama taşı fiyatları kaplama taşları fiyatları

© 2019 FINESTO Grup | Tüm Hakları Saklıdır.