MOBİLYA ve KAPI

Mobilya ve Kapılarda Doğal Taş Kaplamanın Uyumu

Her türlü modern iç mekan tasarımına kontrast ve çağdaş bir his sağlamak için sunulan cam kapıdır. Esnek ince doğal taşların sunduğu cesur ve çarpıcı etki sadece duvarlar veya zemin döşemelerinde değil aynı zamanda kapılar ve mobilya yüzeylerinde de uygulanabilir.

Taş kaplama kapılar, çekici görünümleri ve her biri ilginç, eşsiz ve güzel olan çeşitleri ile büyük popülerlik kazanıyor. Esne ince taş kaplamalar, her odaya eşsizlik, sıcaklık ve çekicilik kazandırırken keyifli ve konforlu yaşam alanları yaratır. Bu taş kaplamalar, ışık efekti ile birlikte kullanılarak mobilyalarınızda harikalar yaratır, tasarladığınız alanlanlarda bir merkezleme ve odak etkisi sunar.

Taş kaplamanın birbirinden farklı modelleri ve desenleri ile mobilya ve kapı dahil olmak üzere uygulanan her ortama farklı bir hava katmakta, görsel bakımdan estetik bir görünüm sunmaktadır.

taş kaplama texture taş kaplama modelleri taş kaplama çeşitleri taş kaplama antalya taş kaplama adana taş kaplama autocad doğal taş kaplama ankara taş kaplama ustası arayanlar taş kaplama binalar taş kaplama bursa

© 2019 FINESTO Group | Tüm Hakları Saklıdır.