MODA

Modanın Yeni Yüzü Doğal Taş Kaplama

Moda sürekli olarak kendini yenileyerek insanlar arasında farkında olma bilinci aşılamaya çalışmaktadır. Farklı olmak, dikkat çekmek ise her insan tarafından istenen bir durumdur. Günümüzde moda deyince akla bin bir çeşit sektör gelse de ilk gözümüzün önünden canlanan alan giyim sektörüdür. Farklı elbiseler farklı tarzlarla birlikte moda her geçen gün insanlar arasında takip edilen ve uygulanan bir işlevselliğe sahip olmuştur. Farklı olmanın getirdiği sonuçlar olarak bugün moda da yani giyimde doğal taş uygulaması yapılmaktadır. Özellikle çantalarda, cüzdanlarda, bilgisayar kaplamalarında ve telefon kılıflarında kendini gösteren doğal taş kaplama çılgınlığı her geçen gün kendini toplum içinde kabul ettirmektedir. Örneğin; dış yüzeyi farklı figürlerle taş işçiliği yapılarak kaplanmış bir çanta gözleri üzerinde toplamaktadır. Bu da çantayı kullanan kişiye beğenilme duygusunu yaşatmaktadır.

Bilgisayar ve telefon kılıflarında doğal taştan üretilen etkili görsellerle birlikte çalışma ortamları ayrı bir estetik havaya bürünmektedir. Özellikle telefon kullanıcıları tarafından farklı malzeme ve görsellerden üretilen telefon kılıfları insanlar arasında moda konusu olmuştur. Bu yüzden doğal taşlardan tasarlanmış bir telefon kılıfına sahip olan kimse herkes tarafında nereden aldın sorusuna muhatap olacaktır.

 

taş kaplama görselleri taş görünümlü kaplama taş görünümlü kaplama fiyatları taş görünümlü kaplama ürünler taş görünüm kaplama çanta taş kaplama telefon mermer kaplama

© 2019 FINESTO Group | Tüm Hakları Saklıdır.