TEKNE ve JETLER

Tekne ve Jetlerde Doğal Taş Kaplama

İnce ve hafif taş kaplamalar, teknelerin ve jetlerin iç tasarımında ağır doğal taş kullanımı ile ilgili sorunlara çözüm getiriyor.

Çağdaş mobilyaların esnek ince doğal taş malzemelerle birleşimi, modernliği ve eşsiz bir tadı ortaya çıkaran bir atmosfer yaratır. Kullanım alanı oldukça yaygın olan ince doğal taşlar, artık ev ve iş yerlerinin yanı sıra tekne ve jetlerde de sıklıkla kullanılmaktadır. Hem dayanıklı hem de estetik bir görüntüsü olan esnek doğal taşlar, hafifliği ile de tasarımlarında ağır malzeme kullanımında kaçmak zorunda olan tekne ve jet tasarımcıları için de pratik çözümler sunuyor.

Hem kullanışlılığa hem de görünüme önem verenlerin tercihi olan doğal taş, desen skalası olarak da oldukça çeşitlidir ve kendine özgü doğadan gelen saf renkleri çok tercih edilmektedir. Her boyutta mekanda ya da alanda değerlendirilebilen taş kaplama, uzun yıllar sağlıklı bir şekilde kullanılabilmektedir. Sağlıklı, dayanıklı, estetik ve doğal yapıda olan ince taş kaplama ürünleri tekne ve jetlerde artık daha fazla görebilirsiniz.

taş kaplama duvar dekorasyonu taş kaplama tekne dekorasyon taş kaplama jet dekorasyonları taş kaplama tekne doğal taş kaplama tekneler

© 2019 FINESTO Grup | Her Hakkı Saklıdır.