FİKİRLER

yarı saydam taş

YARI SAYDAM TAŞ

Yarı saydam doğal taşın çok renkli yapısı, ışık geçirgenliği ve sınırlı sayıdaki üretim nedeni ile genellikle dekoratif amaçlarla kullanılmaktadır.

iç menkarda doğal taş kullanımı

İÇ MEKAN TASARIMI

İç mekanlarınızda lüks, konfor ve ihtişam arzu ediyorsanız doğal taş kaplama kullanımı sizin için en ideal seçim olacaktır.

dış cephe kaplama

DIŞ CEPHE TASARIMI

Dış cephelerde çok farklı ve dekoratif görünümler elde edilebilmekte. Doğal taş ile dış cepheler çok farklı ve dekoratif görünmektedir.

dekoratif banyo taşları

ISLAK HACİMLER

Doğal taşın, oluşan lekelerden kolay kurtulması, dayanıklı yapıya sahip olması gibi birçok özelliği banyoda kullanım nedenlerini arttırmaktadır.

mutfak tezgahı

MUTFAK

Mutfakların olmazsa olmazı olan tezgah ve mobilyalar günümüzde yoğun bir şekilde doğal taş kaplama tercih edilmektedir.

mobilya ve kapılarda taş kaplama

MOBİLYA VE KAPI

Taş kaplamanın birbirinden farklı modelleri ve desenleri ile mobilya ve kapı üzeri uygulamalar her ortama farklı bir hava katmaktadır.

alışveriş merkezlerinde duvar kağıdı kaplama

TİCARİ ALANLAR

Ticari mekanlar gibi yüksek trafikli alanlarda kullanılan doğal taş, ihtişamıyla ilgileri üzerine çekmektedir. Bu nedenle pek çok pazarlama profesyoneli tarafından özellikle tercih edilmektedir.

tekne ve jetlerde doğal taş kaplama

TEKNELER VE JETLER

Tekne ve jetlerde ayrı bir hava katan ve daha otantik bir görünüm veren taş kaplama, çok daha fazla kişi tarafından tercih edilmektedir.

telefon, çanta ve abajürlerde doğal taş kılıfı

AKSESUAR

Günlük hayatta aksesuarlara doğal taş ışıltı ve zarafet katarken, yüzeyi ile sadelik ve rahat kullanım hissi vermektedir.

giyisilerde taş kaplama

MODA

Farklı elbiseler farklı tarzlarla birlikte moda, her geçen gün farkındalık yaratma yolunda kendisini doğal taş serüveninde buldu.

Tasarımınız İçin Büyük FINESTO Koleksiyonunu Keşfedin !

Koleksiyonlar

© 2019 FINESTO Grup | Her Hakkı Saklıdır.